HomePortfolio

Portfolio

Credibly reintermediate backend ideas for cross-platform models. Continually reintermediate integrated processes through technically sound intellectual capital. Holistically foster superior methodologies without market-driven best practices.
pergolla1
pergoola2-1

Giyotin Cam Sistemleri, tam otomatik açılan ve dikey olarak açılan cam panelleridir. Projeye uygun ebat ve ölçülerde modüler olarak üretilen giyotin cam sistemleri bir çok alanda ve mekanda tercih edilen en yeni otomatik pencere sistemidir.

kumas1
kumas2
kumas

Tente sistemlerinde kullanılan kumaşlar çeşitli özelliklere sahiptir. Tente kumaş değişimi işlemleri için ilk olarak kumaşların türlerini öğrenmelisiniz. Su geçiren kumaşlar ve su yalıtımlı branda akrilik kumaşlar mevcuttur. Maliyeti düşük olan Pvc Branda kumaşlarda tercihen kullanılabilir.

asmagerme1
asmagerme3
asmagerme2

Asma Germe Sistemler, sadece çekme dayanımlı membran örtünün gerilerek yük taşıma kapasitesini kazandığı eğrisel yapılardır.

panel2
panel3
panel1

Güçlü Global, tüm hava koşullarında kalıcı, estetik ve minimalist olma çabasıyla yeniden tasarlandı. Pergolalarımız, tüm hava şartlarında istediğiniz çeşitli yaşam alanlarında ideal koruma sağlar.

cam3
cam1
cam2

Cam tavan sistemleri evlerine, iş yerlerine eşsiz bir görünüm kazandıran yegane çözümdür. Güneş insanın en önemli besin kaynağı olmasının yanı sıra vücudun kendini organize etmesinde de etkin rol oynar. Cam tavan sistemleri

bombeli3
bombeli1
bombeli2

Bombeli tenteler, profil malzemelerin üzerine akrilik kumaşın montaj edilmesiyle hazırlanır. Ayrıca branda türündeki malzemenin kullanılmasıyla da hazırlanabilir. Yapısı itibariyle karşıdan bakıldığında adeta bir akordeona benzeyen

tekyontente
tenyontente2
tekyontente3

Açık alanlarda gölgelendirme sağlamak amacıyla kullanılan tente sistemleri, farklı çeşitleri ile birlikte hem yaşam alanlarında hem de çalışma alanlarında kullanılabilecek bir sistemdir.

T-model Tente
tmodel2
tmodel3

Açık alanlarda gölgelendirme sağlamak amacıyla kullanılan tente sistemleri, farklı çeşitleri ile birlikte hem yaşam alanlarında hem de çalışma alanlarında kullanılabilecek bir sistemdir.

×