Konstrakt Clients

Efficiently enable enabled sources and cost effective products. Completely synthesize principle-centered information after ethical communities.

Objectively integrate emerging core competencies before process-centric communities.

User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring testing procedures.

Proactively leverage other resource-leveling convergence rather than inter-mandated networks.

Your future construction project awaits you right here

0123456789001234567890+

World awards

Taking seamless key performance indicators.

0123456789001234567890%

Project success

Engage fully tested process improvement platforms.

0123456789001234567890+

Employees

Leverage other resource leveling convergence.

012345678900123456789001234567890

Worldwide clients

Globally network focused material products.

From concept
to creation

You've come to the right place. Enter your email address and get construction inspiration, trending solutions and project tips delivered straight to your inbox.

  From concept
  to creation

  You've come to the right place. Enter your email address and get construction inspiration, trending solutions and project tips delivered straight to your inbox.

   Envisioned multimedia based expertise and cross media growth strategies quality intellectual capital without collaboration.

   Peter Jackson
   Building construction project

   Credibly reintermediate backend ideas for cross-platform models, continually reintermediate integrated processes and projects.

   Doris Richards
   Home construction

   Objectively integrate emerging core competencies before process-centric communities rather than client-centric data transfers.

   Peter Jackson
   Building construction project

   Fabricate an expanded array of niche markets through robust products. Appropriately implement visionary e-services readiness.

   Brielle Hillam
   Business building project

   Enthusiastically engage fully tested process improvements before top-line platforms after client-centric infomediaries.

   Evonne Walter
   Home block construction
   Mimari Yapılar
   Mimari Yapılar
   Çok fazla ağırlığa sahip olan bir yapı değildir, bu yüzden zemine çok fazla baskı uygulamaz. Dolayısıyla depremde en az riske sahip yapılardan birisi olarak görülmektedir.
   İşletme Konstrüksiyon
   İşletme Konstrüksiyon
   Çelik fabrika binaları, çelik çatı, tonoz çatı, çelik köprü, tesis içi çelik platform imalat ve montajını projelendirerek istenilen zaman ve kalitede müşterilerine sunmaktadır.
   Giyotin Pergola
   Giyotin Pergola
   Giyotin Cam Sistemleri, tam otomatik açılan ve dikey olarak açılan cam panelleridir. Projeye uygun ebat ve ölçülerde modüler olarak üretilen giyotin cam sistemleri bir çok alanda ve mekanda tercih edilen en yeni otomatik pencere sistemidir.
   Kumaş Pergola
   Kumaş Pergola
   Tente sistemlerinde kullanılan kumaşlar çeşitli özelliklere sahiptir. Tente kumaş değişimi işlemleri için ilk olarak kumaşların türlerini öğrenmelisiniz. Su geçiren kumaşlar ve su yalıtımlı branda akrilik kumaşlar mevcuttur. Maliyeti düşük olan Pvc Branda kumaşlarda tercihen kullanılabilir.
   Asma Germe
   Asma Germe
   Asma Germe Sistemler, sadece çekme dayanımlı membran örtünün gerilerek yük taşıma kapasitesini kazandığı eğrisel yapılardır.
   Panel Pergola
   Panel Pergola
   Güçlü Global, tüm hava koşullarında kalıcı, estetik ve minimalist olma çabasıyla yeniden tasarlandı. Pergolalarımız, tüm hava şartlarında istediğiniz çeşitli yaşam alanlarında ideal koruma sağlar.
   Cam Pergola
   Cam Pergola
   Cam tavan sistemleri evlerine, iş yerlerine eşsiz bir görünüm kazandıran yegane çözümdür. Güneş insanın en önemli besin kaynağı olmasının yanı sıra vücudun kendini organize etmesinde de etkin rol oynar. Cam tavan sistemleri
   Bombeli Tente
   Bombeli Tente
   Bombeli tenteler, profil malzemelerin üzerine akrilik kumaşın montaj edilmesiyle hazırlanır. Ayrıca branda türündeki malzemenin kullanılmasıyla da hazırlanabilir. Yapısı itibariyle karşıdan bakıldığında adeta bir akordeona benzeyen
   ×