https://gucluglobal.com/wp-content/uploads/2021/02/hakkimizda.png

Güçlü Global

1966 yılında Gaziantep'te faaliyet göstermeye başlamış olan firmamız kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile çadır, Pergola ve Yapısal ağır çelik yapı sistemlerinin üretimini yapmaktadır. Güçlü Global olarak işini titizlikle yapan bir ekip ile çalışmakta, müşteri memnuniyetini yüzde yüz olarak sağlamaktayız. Çadır denildiğinde akıllardaki klasik görüntüleri silmekte, modern tasarımlı çadırlarımız ile beklentilerin üzerinde çalışmalar yapmaktayız.
https://gucluglobal.com/wp-content/uploads/2021/01/akadirguclu.png

Biz Kimiz?

Bizler çalışmayı seven ürettiği kaliteli ürünlere sahip olan müşterilerinin yüzlerindeki memnuniyet ifadesini görmekten mutlu olan profesyonel bir ekibiz.  Düşük bütçe ile bir işletme sahibi olmak ya da açık alanda olan işletmesini şık bir kapalı alana dönüştürmek isteyen firmalar için çözümler sunmaktayız. Çadır, Pergola ve Yapısal Çelik ihtiyacı olan müşterilerimizin uygun şekilde ihtiyacını giderme ve yüksek maliyetlerden kurtulmalarını sağlamaktayız. Rüzgar, yağmur, kar, aşırı sıcak havalar ve depreme dayanıklı özel imalatlar yapmakta ve satın alacağınız ürünün ömrünün uzun olmasını sağlamaktayız.

1966 yılının teknik imkanları ile heyecan dolu bir ekip olarak çıktığımız bu yolda şu an en son teknoloji üretim tesisimiz ile sektörün en köklü firması olarak sizlerin tercihiniz olmayı başarmaktayız. Bütün ürünlerimizin çizimleri teknik alt yapıya sahip atölyemiz tarafından yapılmakta üretim yapıldıktan sonra gerekli testler yapılarak kalitesinden emin olmaktayız. Türkiye ve İngiltere’de faaliyet gösteren firmamız, hizmet ağını genişletmek için çalışmalara devam etmektedir. Firma olarak her bireyin kaliteli ürünlere sahip olabilmesi için özveri ile çalışmaktayız.

https://gucluglobal.com/wp-content/uploads/2021/02/iletisimcadirr.png

İletişim Bilgilerimiz

Çadır, Pergola ve Yapısal Çelik yapılara dair aklınıza takılan tüm soruları cevaplıyoruz.
Adres
Sanayi Mahallesi 60019 Nolu Cadde No: 35
GAZİANTEP/TURKEY
Telefon
tel. +90 342 231 9347
fax: +90 342 230 9790
gsm: +90 532 599 3795
E-Mail
info@gucluglobal.com
×